סטיב באלמר משיק את Xbox 360 עם Kinect, Xbox Live ו-Windows Phone 8 בישראל

 

המוצרים הללו, שהם חדשים בשוק הישראלי, מתווספים למערכת ההפעלה Windows 8 שהושקה לפני מספר ימים בישראל ובעולם. האירוע התקיים בפני 5,000 לקוחות ושותפים של מיקרוסופט בכנס Discovery השנתי שערכה מיקרוסופט ישראל בגני התערוכה. לכנס הצטרפו למעלה מ-40 משותפיה של מיקרוסופט שהציגו מגוון של מכשירים ושירותים חדשים הזמינים עתה ללקוחות פרטיים ועסקיים.
סטיב באלמר אמר: “אני נרגש להיות בישראל ולהציג כאן את המילה האחרונה של מוצרים ושירותים חדישים – Windows 8, Windows Phone 8, Xbox 360 עם Kinect ו-Xbox Live – שיציעו חוויות עשירות ורבות עוצמה לצרכנים ולעסקים ברחבי ישראל”.      
הוסיף דני ימין: “אנחנו פותחים עולם חדש של מוצרים ושירותים לצרכן הישראלי. מוצרים חדשניים, שמשלבים עיצוב מרהיב יחד עם ממשק ופונקציונאליות ומייצגים שלם שעולה על סכום חלקיו. זה יום שמח לנו ולצרכן ולמשתמש הישראלי”
 
 
חוויית Windows Phone
עם ההשקה העולמית של Windows Phone 8 בשבוע שעבר, מיקרוסופט מציגה את יכולתה של מערכת ההפעלה להציע חוויה אישית מותאמת במלואה, שמקשרת את המשתמש לאנשים ולדברים החשובים לו ביותר. שותפי מיקרוסופט נוקיה, סמסונג ו-HTC יציעו בארץ מספר דגמים חדשים שמבוססים על Windows Phone 8. בנוסף לתמיכה עברית מלאה Windows Phone 8 מציעה מספר חידושים וביניהם:
 
* אריחים חיים (Live Tiles) הלב הייחודי של Windows Phone – מאפשרים למשתמש לעצב על פי העדפותיו את מסך הפתיחה ולהציג בו כרצונו: אנשים, אפליקציות, מוסיקה, משחקים, תמונות ועוד.
* אפליקציית Skype – להיות מקושר תמיד – עם אפליקציית Skype החדשה יכול המשתמש לחייג ולקבל שיחות ממש כמו בטלפון רגיל. זאת פשוט באמצעות פרטי הקשר שלו באריח ‘אנשים’ (People Hub) או קבלת שיחה נכנסת. האפליקציה זמינה תמיד ומאפשרת למשתמש לבחור כיצד לתקשר עם כל אחד.
* אפליקציות חיות (Live Apps) מציגות מידע עדכני במסך הפתיחה – כמו מידע על טיסות, כותרות עיתונים ועוד. אפליקציה חיה כמו פייסבוק יכולה אף להציג מידע בזמן אמת במסך, כולל תמונות רקע עדכניות.
* אפליקציות חדשניות ב-Windows Phone Store – שמציעה כיום למעלה מ-120,000 אפליקציות לרבות אפליקציות מישראל.     
* פינת הילדים (Kid’s Corner) – שמאפשרת להורים לתת את הטלפון לשימוש ילדיהם, ללא חשש שיבצעו פעולות מזיקות.
* חדרים (Rooms) – תכונה חדשה שמאפשרת ליצור קבוצות של משתמשי Windows Phone ולשוחח בקלות רק אתם: משפחה, קבוצות של חברים, עמיתים לעבודה ועוד. בין האפשרויות: צ’אטים עם חברי הקבוצה, שיתוף יומנים ושיתוף תמונות במהלך השיחה – ורק המוזמנים אליה יכולים להצטרף. ניתן לשתף חלק מהיכולות של ‘חדרים’ עם חברים ומשפחה שמפעילים סוגים אחרים של סמארטפונים.     
 
עתיד הבידור עם Xbox 360, Kinect ו-Xbox Live
ההשקה של Xbox 360 עם Kinect ושירות הבידור Xbox Live בישראל מציעים למשתמשים חוויית בידור מקצה לקצה לרבות: מגוון

Facebooktwitterlinkedin

rssyoutube
שינוי גודל גופנים
ניגודיות

86 queries in 0.600 seconds, using 39.84mb memory