פורטינט מכריזה על FortiCare 360°

פורטינט מכריזה על FortiCare 360° שירות ענן חדש המספק ניטור והערכה רציפה של מצב אבטחת הרשת של הארגון

הפתרון החדש מגדיל את הביצועים ואת יעילות האבטחה באמצעות דיווח אוטומטי של מארג האבטחה והמלצות מותאמות אישית מטעם מומחי פורטינט

פורטינט (נאסד”ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, השיקה את שירות אבטחת הענן החדש של החברה, ה-FortiCare 360°. FortiCare 360° הפתרון מחזק את אבטחת משאבי ה-IT של הארגון באמצעות ניטור ובקרות רציפות של מארג האבטחה הנעשים באופן אוטומטי. הכלי מעריך את תקינות כלי האבטחה השונים בארגון הפועלים תחת מארג האבטחה ומספק המלצות לפעולות עתידיות הניתנות על ידי צוות מומחי האבטחה של פורטינט.

שירותי ה-FortiCare 360° מנתחים באופן רציף ופרואקטיבי את תקינות כלי ה-FortiGate ו-FortiWiFi במטרה לזהות הזדמנויות לאופטימיזציה ולהדגיש בעיות פוטנציאליות הדורשות תגובה מהירה. הערכות ביצועי הרשת מבוצעות בצורה אוטומטית באמצעות בקרות אבטחה סביבתיות חודשיות וכוללות המלצות מותאמות אישית הניתנות על ידי מומחי האבטחה של פורטינט. כמו כן, השירות מפשט את תפעול אבטחת ה-IT ומגביר את היעילות, באמצעות מתן תובנות אסטרטגיות והדרכת מומחים במטרה לייעל את הרשת ולהפחית את הזמן הדרוש לפתרון.

שירות ה-FortiCare 360° המסופק באמצעות הענן, כולל גם את כל היתרונות של תמיכת FortiCare 24×7, אשר מציעה תמיכה טכנית מסביב לשעון והחלפה מהירה של חומרה במקרה של כשל בחומרה. FortiCare מסייע ללקוחות לתכנן, להטמיע ולתפעל את תשתית מארג האבטחה שלהם ביעילות מרבית, ביודעם כי הם מוגנים על ידי הגנות הסייבר הזמינות הטובות ביותר. מארג האבטחה של פורטינט שינה את הדרך שבה חברות מתכננות את אבטחת הארגון שלהם וזאת בעזרת תקשורת חדשנית בין התקני אבטחה, אשר מאפשרת תגובה אחודה ואוטומטית לאיומים ומסייעת לחזק את פעולות אבטחת ה-IT.

ג’ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום פתרונות ומוצרים בפורטינט, אמר כי, “לפי דוח Data Breach Investigations לשנת 2016 של חברת Verizon, רכיבי אבטחה בתצורה שגויה, שלא עברו אופטימיזציה ושאינם מחוברים, הינם הגורם המרכזי לתקריות האבטחה המדווחות ברחבי העולם. למרבה הצער, התהליך הקריטי של הערכה קבועה ואופטימיזציית האלמנטים השונים של אבטחת הארגון יכול לגבות זמן ומשאבים רבים. ה-FortiCare 360° פותר את האתגרים הללו על ידי מינוף מארג האבטחה של פורטינט, כאשר המטרה היא לחזק את צוותי ה-IT בארגונים בעזרת הערכת מכשירי אבטחה פרואקטיבית, יחד עם המלצות מטעם מומחי האבטחה של פורטינט”.

Facebooktwitterlinkedin

rssyoutube
שינוי גודל גופנים
ניגודיות

88 queries in 0.873 seconds, using 39.87mb memory